با افراد درست در ارتباط باشید

دوشنبه 29 خرداد 1391 04:53 ب.ظنویسنده :

 
طی پنج سال آینده شما تغییری نخواهید کرد مگر به دلیل ملاقات با افرادی خاص و کتاب هایی که مطالعه می کنید.
چارلز جونز


۸۵ در صد از موفقیت و رضایت معنوی شما در زندگی به کیفیت روابط شخصی  و حرفه ای شما بستگی دارد. هر چه تعداد افرادی درستی که می شناسید و شما را می شناسند بیشتر باشند.موفق تر خواهید بود و سریعتر پیشرفت میکنید.
در واقع بر سر هر نقطعه عطفی در زندگی شما شخصی قرار گرفته که یاری تان می دهد یا مانع تان شود.
افراد موفق عادت دارند در طول زندگی شبکه ای از ارتباطات با کیفیت بالا به وجود اورند.در نتیجه عملکرد آنها بسیار وسیع تر از کسی است که هر شب به خانه می رود و به تماشای تلویزیون می پردازد.


همه چیز به روابط وابسته است و عملا همه مشکلات در زندگی به علت داشتن روابط غلط به وجود می آید. هم چنین همه موفقیت های بزرگ شما به علت روابط سازنده با افراد خوبی است که شما را یاری میدهند ودر عوض شما نیز آنها را یاری می کنید.
بیش از ۹۰ در صد موفقیت شما را گروه مرجع تعیین می کند . گروه مرجع شما افرادی هستند که معمولا اوقات خود را با آنها می گذرانید و با انها هم خوانی دارید.

انسان مثل آفتاب پرستی است که خود را به رنگ محیط در می آورد.افرادی که بیشتز اوقات با آنها سروکار دارید بر نظرات, رفتارها, ارزش ها و باورهای شما تاثیری عمیق می گذراند.اگر میخواهید موفق باشید با افراد مثبت رابطه برقرار کنید, افرادی که خوش بین, راضی هدفمند و پیشرو باشند. در عین حال از افراد منفی بافی که مدام گله و شکایت می کنند دوری کنید. اگر می خواهید با عقاب ها پرواز کنید, نمی توانید با بوقلمون ها به سر ببرید.

میلیونر های خود ساخته مرتبا شبکه روابط ایجاد می کنند. آنها به مجامع و انجمن های حرفه ای  می پیوندند, در جلسات مختلف حضور می یابند ودر فعالیت های گروهی شرکت می کنند. این افراد خود و کارشان را در مجامع حرفه ای و اجتماعی معرفی می کنند, کارت ویزیت شان را به دیگران می دهند وبه آنها می گویند که چه کاری انجام می دهند.
یکی از بهترین کارهایی که می توانید بکنید این است که هنگام ملاقات با افراد جدید از آنها بخواهید در مورد کارشان برایتان توضیح دهند و مخصوصا اطلاعاتی را در اختیار شما بگذارند که بتوانید برایشان مشتری بفرستید سپس, در صورت امکان , درزر اسرع وقت چنین کنید.سعی کنید " دهنده" باشید تا "'گیرنده" . همیشه قبل ار برداشت, به دنبال کاشت باشید. بهترین طریق ایجاد شبکه ارتباطی و برقراری روابط سازنده این است که مدام راه هایی را جستجو کنید که به دیگران در دسترسی به هدف هایشان یاری دهید. هر چه بیشتر و بدون چشم داشت برای دیگران از خود مایه بگذارید, پاداش های بیشتری دریافت خواهید کرد, ان هم از منابعی که اصلا انتضارش را ندارید.

تمرین عملی

مهم ترین اشخاص زندگی تان را برای حال و اینده مشخص کنید.
برای کمک به آنها در زندگی خصوصی و کاریشان چه می توانید بکنید تا آنها اماده یاری رساندن به شما بشوند؟
ببینید قبل از اینکه به آنها نیاز داشته باشید چه کمکی می توانید به آنها بکنید. فراموش نکنید اول کاشت سپس برداشت.
برایان تریسی

برچسب ها: موفقیت ،
آخرین ویرایش: دوشنبه 29 خرداد 1391 05:28 ب.ظ

 
سه شنبه 30 خرداد 1391 02:37 ب.ظ
سلام رفیق
مطالبت خیلی زیبا و خوب هستند و واقعا قابل عمل در زندگی ما هستند
میشه بیشتر مطلب بذاری ؟؟

میشه هر وقتی که مطلب گذاشتی ایمیلش هم بکنی تا ما مطلع بشیم ؟

سلام
دوست عزیز ممنون از محبت شما, حتما مطالب بیشتری میگذارم. در مورد ایمیل شما در اول وبلگ عضو گروه رهنمون در گوگل شوید و هر وقت که مطلب یگذاریم به شما از طریق گروه رهنمون ایمیل میشودو
سه شنبه 30 خرداد 1391 08:25 ق.ظ
جالب بود . ادم میدونه روابط مهمه اما هیچوقت در عمل روش دقت نمیکنه
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic